Alena - Fem Care a Her Biotic
Měla jsem chronické problémy s vaginální candidou. Díky Her Biotic a Fem Care jsem si výrazně zlepšila kvalitu svého života.

Je mi 31 let a posledních několik let mě trápila chronická vaginální kandidóza. Několikrát jsem se léčila a brala antibiotika. Gynekolog mi dokonce navrhl, abych brala léky několik měsíců. Věděla jsem však, že léky dlouhodobě problém nevyřeší.

Byla jsem z toho unavená a vyčerpaná. Nejen z neustálé léčby, ale také z obav a špatného pocitu ze svého těla. Pak jsem na sociálních sítích uviděla reklamu na probiotika Her Biotic. Rozhodla jsem se je vyzkoušet, protože už jsem neměla co ztratit a byla jsem zoufalá. Kromě toho jsou kapsle přírodní, takže jsem se nebála vedlejších účinků nebo dalších komplikací v budoucnu, které přináší léky.

Užívám je už více než 4 měsíce a opravdu jsem zaznamenala velké zlepšení. Rozhodla jsem se jít o krok dál a objednala jsem si také Fem Care. Všechny ženy, které se někdy potýkaly s vaginální candidou, vědí, že problémy se suchostí, svěděním a bolestí jsou s ní do značné míry spojeny.

Musím přiznat, že tyto dva produkty jsou mou záchranou!

Vaše doplňky stravy jsem představila i svému partnerovi, který má také problémy s candidou. Doporučili jste mu Unibiotic a po dobrém měsíci užívání je velmi spokojen. 

Děkujeme za vaši práci a veškerou pomoc!

Doporučujeme
background
11 Recenze
Balíček Sbohem, suché sliznice (Fem Care + Her Biotic)
Skladem
Nepříjemné pocity v intimních místech jsou nejčastěji spojeny s úbytkem estrogenu či opakovanými vaginálními záněty. Zdravý urogenitální trakt je nezbytný pro vaši celkovou pohodu bez obav z bolestí. Probiotické kultury Her Biotic obsahují 6 vybraných kmenů, které napomáhají k posílení ženského zdraví a optimální rovnováze střevní i intimní mikroflóry, čímž eliminují ženské gynekologické potíže. Dodatečnou podporu poskytují kapsle Fem Care s omega-3, 6, 7 a 9 mastnými kyselinami a výtažkem z rakytníku, které pomáhají šetrně regulovat hormony, zajišťují optimální vlhkost poševní sliznice i dalších sliznic v těle. Předchází tak nepohodlí a snižují riziko vzniku zánětů.

Více informací o produktech v tomto balíčku naleznete zde: 

1.130,00 Kč 1.020,00 Kč Ušetříte 110,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Zuzana M. - Fem Care a Her Biotic
Je mi 56 let a chci se i dalších minimálně 20 let cítit jako žena. Jako každá z nás jsem občas zápasila s problémy se such...
Daniela O. - Her Biotic a Fem Care
Her Biotic a Fem Care mi pomohly odstranit problémy se záněty a suchostí intimních partií.
Maruška - D-manóza a Fem Care
Během menopauzy jsem měla dva problémy: problémy s močovými cestami a suchost očí a intimních partií. Oba tyto problémy se...