VEDOUCÍ OBCHODU
Petra Kordež
Jsme to, co jíme. V moderní době plné uměle vypěstovaných, nekvalitních potravin, které jsou plné zdraví a životnímu prostředí škodlivých přídatných látek, si tým Carnium Botanicals uvědomuje, že vyvážená a zdravá strava je jedním z nejdůležitějších přístupů k životu každého člověka. Naše celkové zdraví, zdraví našich dětí a zdraví naší planety ve veliké míře závisí na potravinách, které do našeho těla přijímáme a na způsobu, jakým je produkujeme. Pečujme o sebe a o naši krásnou zemi, která je naší matkou a naším domovem.

Krása, svěží a zdravý vzhled těla a zdravá, aktivní a pozitivní mysl závisí na tom, co svému tělu každý den dáváme. V Carnium Botanicals chceme zlepšit kvalitu stravy a tím i život lidí, proto pro naše zákazníky vyrábíme kvalitní prémiové doplňky stravy z těch nejlepších zdrojů na světě.
Bio Pak je rodinný podnik
Výrobky Carnium Botanicals se vyrábí v naší rodinné společnosti Bio Pak, kde zajišťujeme kontrolovanou, technologicky pokročilou výrobu potravin a doplňků stravy ve sterilně čistém prostředí.