Zuzana M. - Fem Care a Her Biotic
Je mi 56 let a chci se i dalších minimálně 20 let cítit jako žena. Jako každá z nás jsem občas zápasila s problémy se suchostí a následnými potížemi s močením. Snažila jsem se je řešit přípravky z lékárny a různými přírodními výrobky. Doktor mi nepomohl, nikdy mi neřekl o souvislosti mezi suchostí a problémy s močením.

Nedávno jsem na internetu našla produkty od Carnium Botanicals. Hned mě zaujal jejich popis a popis toho, jak to v našem těle funguje a co všechno se vším souvisí. Vše je popsané odborně a přitom tak jednoduše.

Hned jsem si objednala ženská probiotika Her Biotic a Fem Care pro odstranění pocitu intimní suchosti.

Produkty užívám sice teprve krátce (15 dní), ale opravdu se cítím lépe. V čem? Není to jen placebo efekt kvůli tomu, že něco beru. Určitě ne, ten pocit tam dole, když víte, že není všechno v pořádku, je dobře znatelný. No a ten pocit je teď úplně jiný. Pocit suchosti zmizel a i zažívání je mnohem lepší.

Takže, Carnium Botanicals opravdu doporučuji všem ženám, které ještě váhají s objednáním. Já jsem své dva oblíbené produkty už našla a určitě si je budu objednávat znovu.

S pozdravem vaše spokojená zákaznice.