Daniela O. - Her Biotic a Fem Care
Her Biotic a Fem Care mi pomohly odstranit problémy se záněty a suchostí intimních partií.

Jsem již dlouhou dobu stálou a spokojenou uživatelkou doplňků stravy Carnium Botanicals.

Vše začalo, když jsem hledala řešení na opakující se problémy s vaginálními záněty. Byla jsem na ně velmi citlivá. Nesměla jsem chodit ani na veřejné záchody, jinak bych zánět okamžitě dostala.

Pravidelně jsem chodila k lékaři a utratila spoustu peněz za volně prodejné léky a další přípravky. Nic mi nikdy nepomohlo.

Pak přišel zlom. Začala jsem brát Her Biotic a po 2 až 3 týdnech jsem cítila změny k lepšímu. Na záněty už jsem nebyla tak citlivá a snáze jsem se s nimi vyrovnala, pokud jsem cítila jejich náznak. Nemusela jsem hned utíkat k doktorovi pro krém. Po 3 měsících pravidelného užívání záněty kompletně zmizely. Bohužel mi v důsledku zůstal jiný problém - vaginální suchost.

Objednala jsem si tedy balíček "Sbohem, suché sliznice", který kromě kapslí Her Biotic obsahuje také kapsle Fem Care pro zvlhčení sliznic. To byl poslední krok k tomu, aby bylo vše konečně tak, jak má být.

S vašimi produkty jsem velmi spokojená a naprosto jim důvěřuji. Jsem zdravou ženou a každý měsíc teď utrácím pouze za to, o čem zaručeně vím, že mi pomůže.

Doporučujeme
background
11 Recenze
Balíček Sbohem, suché sliznice (Fem Care + Her Biotic)
Skladem
Nepříjemné pocity v intimních místech jsou nejčastěji spojeny s úbytkem estrogenu či opakovanými vaginálními záněty. Zdravý urogenitální trakt je nezbytný pro vaši celkovou pohodu bez obav z bolestí. Probiotické kultury Her Biotic obsahují 6 vybraných kmenů, které napomáhají k posílení ženského zdraví a optimální rovnováze střevní i intimní mikroflóry, čímž eliminují ženské gynekologické potíže. Dodatečnou podporu poskytují kapsle Fem Care s omega-3, 6, 7 a 9 mastnými kyselinami a výtažkem z rakytníku, které pomáhají šetrně regulovat hormony, zajišťují optimální vlhkost poševní sliznice i dalších sliznic v těle. Předchází tak nepohodlí a snižují riziko vzniku zánětů.

Více informací o produktech v tomto balíčku naleznete zde: 

1.130,00 Kč 1.020,00 Kč Ušetříte 110,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Zuzana M. - Fem Care a Her Biotic
Je mi 56 let a chci se i dalších minimálně 20 let cítit jako žena. Jako každá z nás jsem občas zápasila s problémy se such...
Barbora R. - Fem Care
Jedním z nejhorších příznaků menopauzy byla suchá kůže po celém těle. Našla jsem ale přírodní řešení a mé problémy téměř ú...
Maruška - D-manóza a Fem Care
Během menopauzy jsem měla dva problémy: problémy s močovými cestami a suchost očí a intimních partií. Oba tyto problémy se...