Zkušenosti zákaznic s kapslemi Fem Care: 7 žen, 7 příběhů
Také jste se ocitla v situaci, kdy máte pocit, že vaše tělo začíná ztrácet vlhkost a hydrataci?
Máte problémy s intimními záněty, nepříjemným tlakem, pálením a bolestmi v intimních partiích?
Bolí a škrábou vás oči?
Máte suchou pokožku a i když dbáte na dostatečný příjem tekutin, míváte často pocit úplného sucha v ústech?

Pak je situace jasná. Potýkáte se se suchostí sliznic, což způsobuje celou řadu nepříjemných problémů. Na vině je estrogen. Přesně řečeno jeho nedostatek a následná hormonální nerovnováha.

Tento ženský hormon je vazodilatátor, což znamená, že rozšiřuje cévy a zvyšuje jejich pružnost. Tím je zajištěno dobré prokrvení tkání. Pokud ho máte nedostatek nebo není v rovnováze s ostatními hormony, neplní dostatečně svoji práci a sliznice se vysušují.

A i když najdete nebo slýcháte mnoho tipů, jak a čím můžete problémy se suchostí zmírnit a dočasně odstranit, nikdo vám neřekne, že existuje řešení, které vaše problémy může odstranit dlouhodobě.

Vlhkost sliznic je totiž nutné řešit zevnitř, což je možné zcela přirozeným způsobem.

Seznamte se s doplňkem stravy, který hydratuje vaše tělo pomocí výtažku z rakytníku >>>

Máte-li některý z výše uvedených problémů, mohou vám dát naději příběhy žen, které vyzkoušely 100 % přírodní kapsle Fem Care.

Přečtěte si, co o nich říkají!


"Ráda bych využila této příležitosti a poděkovala vám za tento skvělý produkt! Už delší dobu mě trápila popraskaná a bolavá pokožka v intimních partiích, což byl výsledek neustálého sucha "tam dole".

Gynekolog mi opakovaně dával antibiotika, různé intimní gely a krémy, ale nic z toho mi nepomáhalo dlouhodobě. Ze zoufalství jsem zkoušela všemožné věci, až jsem narazila na Fem Care. Moc jsem nevěděla, co od toho čekat, ale stejně jsem objednala. Nechtělo se mi věřit, že jsem už po jednom týdnu cítila úlevu! Nakoupila jsem dopředu a udělala si zásoby, protože v budoucnu už takovou bolest nechci nikdy zažít. Konečně se můžu zase aktivně hýbat, věnovat se různým aktivitám a užívat si každý den naplno a bez obav z bolestí. Na Carnium Botanicals se kdykoli ráda obrátím znovu, pokud budu potřebovat."

ANDREA


Nedostatek hydratace sliznic ovlivňuje nejen pocity při intimním styku. Problémem nejsou pouze bolest, pálení a tlak.

Jelikož suchost narušuje přirozené pH pochvy, může vést dokonce i ke kvasinkovým infekcím nebo zánětům močového měchýře.


"Je mi 56 let a chci se i dalších minimálně 20 let cítit jako žena. Jako každá z nás jsem občas zápasila s problémy se suchostí a následnými potížemi s močením. Snažila jsem se je řešit přípravky z lékárny a různými přírodními výrobky. Doktor mi nepomohl, nikdy mi neřekl o souvislosti mezi suchostí a problémy s močením. Nedávno jsem na internetu našla produkty Carnium Botanicals. Okamžitě mě zaujaly a přečetla jsem si o nich vše dostupné.


Objednala jsem si ženská probiotika Her Biotic a Fem Care, která slibovala hydrataci sliznic a odstranění suchosti. Produkty používám jen krátce 15 dní, ale už teď se cítím mnohem lépe. Cítím teď mnohem více hydratace a ke všemu se mi zlepšilo i zažívání. Našla jsem svůj nový oblíbený produkt a určitě jej budu objednávat znovu. Doporučuji každé ženě!"

ZUZANA


Většina produktů z lékáren a drogerií, které doporučují lékaři nebo lidé kolem vás přináší jen krátkodobou úlevu. Ne proto, že by nebyly dobré, ale proto, že k problémům přistupují špatným způsobem. Soustředí se pouze na zmírňování příznaků, ne však na odstraňování příčiny celého problému.

A problémy s nedostatek hydratace vznikají hluboko v těle. Nejčastěji, jak jsem již zmínila, je na vině pokles hladiny estrogenu.

To je nevyhnutelnou součástí určitých období života ženy - například období po porodu nebo v menopauze. Nejčastěji se vyskytují právě v menopauze, avšak je to jeden z příznaků, o kterém ženy mluví nejméně (nebo nemluví vůbec).

Některé se však již pustily do hledání správného řešení a svůj problém vyřešily. Alena s Monikou si život s nedostatkem vlhkosti v těle už ani nedokážou představit.


“Kvůli menopauze mám problémy se suchostí a nedostatkem chutě “do akce“. Kapsle mi nejen pomohly získat zpět vlhkost a tím snížit bolest a nepohodlí, ale pozoruji i méně návalů horka. Změnil se i výtok, už není tak nepříjemný. Jsem ráda, že se mohu pomocí jedné kapsle denně postarat o své celkové zdraví a pohodu.”

ALENA

“Nikdy předtím jsem neměla problémy s intimní suchostí,  takže mě tyto problémy překvapily. Začala jsem užívat kapsle a brzy jsem cítila zlepšení. Kromě vlhkosti má pokožka i lepší barvu. Zbavila jsem se nepříjemného pocitu a výtoku, jelikož kapsle ovlivňují i pH sliznice. Jsem nadšená a doufám, že to tak zůstane!”

MONIKA


Nerovnováha estrogenu postihuje nejen intimní sliznice, ale veškeré sliznice v těle. Kromě intimní suchosti tedy můžete pociťovat i problémy se suchem v ústech, výrazně suchou pokožkou nebo suchýma očima.

Hlavní složka v kapslích Fem Care hydratuje tělo zevnitř.

Řeč je o rakytníku, zázračné rostlině, která má 70x silnější antioxidační účinky než vitamín C.

Může se pochlubit výjimečnou nutriční hodnotou, má totiž více než 190 bioaktivních živin. Ale to není jediné, co jej činí tak výjimečným.

Mimo to má i nejvyšší známou koncentraci omega 7 mastných kyselin v celé rostlinné a živočišné říši.

Omega 7 jsou primární složkou buněčných membrán, které tvoří sliznice. Zajišťují, že vaše sliznice zůstanou hydratované a optimálně zvlhčené. A to platí pro všechny sliznice v těle - od té intimní, ústní a oční, přes nosní až po sliznici střevní. A dokonce hydratují i kůži.

Kromě intimní suchosti je extrémně nepříjemná i suchosti očí. Doprovází ji totiž nejen pálení, bolesti a nepříjemné pocity, ale i problémy s viděním. Navozuje pocit, že je v očích cizí předmět, že jsou oči unavené, i když jste ještě během dne ani nesedla k počítači a způsobují citlivost na světlo, vítr a další přirozené faktory.


"Měla jsem opravdu hrozné problémy se syndromem suchého oka. Než jsem nasadila vaše kapsle, musela jsem používat umělé slzy skoro každou hodinu. Často jsem je kapala i v noci, protože mne oči řezaly, pálily a bolesti mě budily ze spaní. To vedlo k neustálým infekcím a zarudnutí očí. Kapsle Fem Care beru 2x denně teprve 2 týdny a musím říct, že ty nejhorší problémy už polevily a je mi mnohem lépe. Kapky používám jen v nouzi 1 až 2x denně a v noci je už dokonce nepotřebuji vůbec. Jsem šťastná, že jsem na tuto kúru narazila a vděčná za to, že opravdu funguje a že mi pomohla."

MARIE ANNA

"Problémy s pálením v očích a suchostí očí jsem řešila velmi často. Kromě syndromu suchého oka mě trápila i velmi suchá pokožka a bohužel i intimní problémy. Abych problém vyřešila, vyzkoušela jsem toho spoustu: oční kapky, nespočet intimních gelů, různé krémy na suchou pokožku, ale nepomohlo vůbec nic. Na Facebooku jsem narazila na reklamu na doplněk stravy Fem Care. Z čirého zoufalství jsem produkt objednala a doufala, že mi konečně něco aspoň trochu zabere. Zaujalo mě především přírodní složení. S odstupem času jsem za své impulzivní rozhodnutí vděčná, protože se už po dvou týdnech citlivost a pálení v očích rapidně snížila a celý můj stav se kompletně zlepšil. Konečně se mi ulevilo i od intimních problémů... Jsem velmi spokojená a Fem Care budu mít od teď vždy po ruce."

ANNA


Hormonální změny a nerovnováha s sebou přináší mnoho nepříjemných stavů. Není tedy nic neobvyklého, pokud jste občas zmatená a nevíte, kde a jak začít s jejich řešením.

Se suchostí sliznic se potýkají miliony žen po celém světě. V menopauze je zároveň trápí i návaly horka, přibírání na váze a výkyvy nálad, takže problémy s nedostatkem hydratace odsouvají stranou a často je neřeší.

Navíc je to téma, o kterém se prakticky vůbec nemluví nahlas. Naštěstí je více a více žen, které mají dost neúčinných provizorních řešení a vyhazování peněz “z okna ven”. Stále více jich je připraveno účinit významný krok, který jich zbaví problémů navždy.

A ten pocit, když jste po mnoha letech konečně bez potíží a cítíte se znovu svobodně a jako za mlada? Neodolatelný.


"Léta se potýkám s problémy v intimních partiích. Nejhorší je ovšem nepříjemné pálení. Gynekologa jsem navštěvovala pravidelně, ale vše, co mi bylo předepsáno (krémy a podobně), situaci vždy jen zhoršilo. Už jsem toho vyzkoušela spoustu a nesčetněkrát. Tehdy jsem byla z celé situace nešťastná a zklamaná, a tak jsem si bez jakýchkoliv velkých očekávání objednala Fem Care od Carnium Botanicals. Obávala jsem se, zda za suchost nemůže nastávající menopauza. Kapsle užívám už nějakou dobu a všechny mé dlouhodobé problémy jsou pryč. Kromě celkového zlepšení stavu už mě v noci nebudí pocity pálení a bolesti. Jsem nadšená, že jsem tenhle dlouhodobý problém vyřešila tak jednoduše. A kolik peněz jsem utratila, než jsem konečně našla to pravé řešení, raději nebudu ani počítat! Díky, díky, díky!!"

MONIKA


Kapsle Fem Care fungují díky unikátní směsi rostlinných výtažků, která vám pomůže dosáhnout optimální hydratace v těle.

Jejich tajemstvím je receptura Omegia®, unikátní standardizovaná receptura, která obsahuje jak plody rakytníku, tak i olej z jeho semen, což tělu poskytuje vyvážený poměr všech nenasycených mastných kyselin: Omega 3, 6, 7 a 9. Kromě toho obsahuje mnoho antioxidantů (včetně beta-karotenu a vitamínu E), vitamínů, minerálů a rostlinných sterolů.

Kapsle pomáhají snižovat nepříjemné pocity sucha, pálení a bolesti a zároveň snižují riziko vzniku zánětů. Díky bohatému obsahu omega 3 mastných kyselin, které jsou nezbytné pro tvorbu hormonů, přispívají i k hormonální rovnováze.

Nejlepší na tom všem je, že kapsle Fem Care nemají žádné vedlejší účinky a jejich výsledky jsou dlouhodobé!

Nejčtenější rady
Doporučujeme
background
26 Recenze
Fem Care, doplněk stravy
90 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 19 Kč za den

Kapsle Fem Care jsou určeny ženám, které chtějí podpořit přirozenou vlhkost a hydrataci svého těla i sliznic.

565,00 Kč
Související články
3 FÁZE MENOPAUZY A PŘÍZNAKY, KTERÉ BYSTE NEMĚLY IGNOROVAT
Když mluvíme o menopauze, většina lidí si myslí, že je menopauza jen období, kdy žena přestane menstruovat a začne pociťov...
Anti-age jídelníček: 10 potravin pro krásu zevnitř i zvenčí
Krásná a mladistvá pleť. To je ideál, kterého v dnešní společnosti všichni chceme dosáhnout. Nejde jen o vzhled. Přemýšlel...
Vše o vaginální mikroflóře (+ jak co nejúčinněji předcházet intimním zánětům a nadobro se jich zbavit)
Jste-li žena, je pro vás tento článek doslova povinnou četbou. Prozradím vám vše, co potřebujete vědět o druhé největší mi...