Anna B. - Her Biotic a D-manóza
Bohužel mám dlouholeté zkušenosti se záněty močových cest. Jednou na vysoké škole jsem měla zánět dokonce půl roku v kuse. Tehdy jsem jedla jedno antibiotikum za druhým a zánět stále přetrvával. Dostala jsem se do začarovaného kruhu.

„Pro mě je zánět močového měchýře jedna z nejhorších zkušeností. Bohužel mám se záněty močových cest dlouholeté zkušenosti, jednou na vysoké škole jsem měla zánět dokonce půl roku v kuse. Tehdy jsem jedla jedno antibiotikum za druhým a zánět stále přetrvával. Dostala jsem se do začarovaného kruhu.

Jako by nestačilo mít jen zánět, dlouhodobé užívání léků mělo samozřejmě vliv na celé tělo. Naprosto se u mne narušila rovnováha ve střevě, takže jsem dostala ještě kvasinkovou infekci. Posléze se se infekce rozšířila i do ledvin. Bylo to šílené.

Protože už mi nic z léků nepomáhalo, začala jsem přemýšlet o alternativních přístupech k léčbě zánětu močového měchýře a narazila jsem na D-manózu.

Po dlouhé době mi něco pomohlo a konečně se mi ulevilo. Postupem času ustoupil i kvasinkový zánět. Ale věděla jsem, že se může zase vše změnit a že musím zapracovat i na prevenci, protože tyto problémy zkrátka znovu mít nikdy nechci.

Dlouhou dobu po odeznění nejhoršího zánětu jsem se oblékala ve více vrstvách a nosila jen uzavřené boty, abych neprochladla. Jakmile teploměr ukazoval pod 20 stupňů, hned jsem se bála, že se zánět znovu vrátí.

Žít v neustálém strachu mi však nedávalo smysl.

Do té doby jsem dodržovala veškeré rady, které jsou považovány za nejlepší prevenci proti vzniku zánětu močových cest - pila hodně vody, dbala na přísnější hygienu, zdravě se stravovala a dávala si pozor na to, abych snadno neprochladla a nemívala nikdy holá záda. I přes to všechno mě zánět vždycky dostal, a tak jsem pátrala po dalších možnostech. Narazila jsem na informaci, že na podporu léčby zánětů je dobré brát probiotika.

Vybrala jsem si probiotika Her Biotic, jelikož jsou určena speciálně pro ženy. Přesvědčil mne především obsah výtažku z brusinek i D-manózy, obou velmi účinných látek napomáhajících v prevenci vzniku zánětů.

D-manóza a Her Biotic budou mít od teď místo v mém šuplíku už NAVDŽY."