Vlasta T. - Her Biotic
Loni jsem měla 5x za sebou záněty močových cest léčené antibiotiky. Objednala jsem si v zoufalství Her Biotic a je mi mnohem lépe.

Zprvu jsem moc nepátrala, kde se vzaly již pátým rokem časté záněty močových cest. Loni však byly 5x za sebou léčené antibiotiky, po kterých následovaly tam dole potíže se svěděním. To postupně přecházelo ze svědění v pálení a nekonečné potřebě častého močení. Zdálo se, že každá následující léčba zánětu močových cest opět antibiotiky byla méně účinná, spíše neúčinná, což se v jednom kuse opakovalo.

Po dobrání poslední dávky antibiotik nastalo však opravdové peklo. Protože jsem měla moč údajně v pořádku, stejně jako měchýř i gynekologické vyšetření, chtěla jsem se další léčbě antibiotiky vyhnout. Jenže v noci jsem každou hodinu musela s bolestí v podbřišku opět na záchod, ale nic jsem nevyčůrala. Abych znovu usnula, po každé toaletě jsem se sprchovala. Z nevyspání jsem byla už psychicky narušena, bolestí jsem nemohla chodit, každý krok byl utrpení, bolelo mě břicho, začala jsem dokonce i hůře vidět a mít závratě. Na hlavě se mi začaly dělat strupy, vše mě přestalo bavit a nic mě nezajímalo, jen jsem každou minutu i vteřinu myslela na pálení a bolest způsobenou nějakým patogenem, kvasinkou nebo plísní.

Byla jsem na pokraji sil a připravena poprosit o další antibiotika, když jsem si přečetla nabídku produktu Her Biotic. Do té doby jsem dbala všech babských rad, ale bolest moc neustupovala, tak jsem si řekla, že nemám co ztratit a produkt Her Biotic jsem si v zoufalství objednala. Užívám jej již 14 dní společně s bylinkami a je mi mnohem lépe. Pomohl mi zatím s bolestmi a věřím, že se časem upraví i časté chození na toaletu během noci. Je opravdu neuvěřitelné, co mikrobi, bacily, kvasinky nebo jak se ty všechny mikroorganismy jmenují, dokáží.

Produkt Her Biotic můžu všem ženám směle doporučit. Medicíně moc nerozumím a nevím, co je e-coli nebo candida, ale jak pravil můj urolog: „V ženském urogenitálním traktu spolu vše souvisí.“ Pokud jej Her Biotic dokáže trvale ochránit, ušetřím si jeho užíváním  mnoho nervů, starostí, bolestí a času s chozením k dalším lékařským specialistům. Takže opravdu jen doporučuji a jsem vděčná, že je Her Biotic na světě.


Doporučujeme
background
251 Recenze
Her Biotic, doplněk stravy
30 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 19 Kč za den

Jedinečná směs Her Biotic je vytvořena speciálně pro ženy a překonávání problémů, které nás trápí.

V přípravku Her Biotic jsme pečlivě smíchali 6 probiotických kmenů, které jsou konkrétně vybrané pro ženy.

Produkt je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro zralé ženy.

Pro těhotné a kojící ženy jsme vyvinuli speciální probiotickou směs Natal Biotic (klikněte).

565,00 Kč
Související články
Anna B. - Her Biotic a D-manóza
Bohužel mám dlouholeté zkušenosti se záněty močových cest. Jednou na vysoké škole jsem měla zánět dokonce půl roku v kuse....
Ilona - Her Biotic a Maca
V minulosti jsem měla vždy velmi silný PMS. Byla jsem emocionálně nestabilní a velmi náladová.
Natálie - D-manóza
Léta jsem trpěla chronickými záněty močového měchýře. Pak jsem našla zázrak, který se jmenuje D-manóza od společnosti Carn...