Natálie - D-manóza
Léta jsem trpěla chronickými záněty močového měchýře. Pak jsem našla zázrak, který se jmenuje D-manóza od společnosti Carnium Botanicals.

První infekci močového měchýře jsem měla už před hodně dlouhou dobou. Léta jsem trpěla chronickými záněty. Bolesti a neustálá potřeba chodit na toaletu byly mými pravidelnými společníky. Samozřejmě jsem se snažila léčit záněty antibiotiky, ale pořád se vracely.

Pak jsem objevila D-manózu od společnosti Carnium Botanicals. Bylo mi jasné, že se zázrak nestane ze dne na den, zvlášť když jsem měla opakované záněty tak dlouho.

Vzpomínám si, že první dny nedošlo k žádným změnám, ale nevzdávala jsem to. Po týdnu jsem se konečně probudila po dlouhé době bez nepříjemných pocitů a tlaku v břiše, který mé záněty vždy doprovází. Pro mě to bylo, jako by se doopravdy stal zázrak!

Pokud má někdo problémy s močovým měchýřem, určitě doporučuji D-manózu, opravdu pomáhá.

Doporučujeme
background
2 Recenze
D-manóza, doplněk stravy
90 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 17 Kč za den

D-manóza je látka vyskytující se přirozeně v ovoci a rostlinách.

Čistá D-manóza ve veganských kapslích je vhodná pro mladé dívky i zralé ženy.

505,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Anna B. - Her Biotic a D-manóza
Bohužel mám dlouholeté zkušenosti se záněty močových cest. Jednou na vysoké škole jsem měla zánět dokonce půl roku v kuse....
Maruška - D-manóza a Fem Care
Během menopauzy jsem měla dva problémy: problémy s močovými cestami a suchost očí a intimních partií. Oba tyto problémy se...
Sandra B. - Her Biotic a D-manóza
Můj dlouholetý boj s infekcemi močových cest se vyřešil přirozenou cestou s pomocí přípravku Her Biotic a kapslí D-manózy.