Gábina - Focus+
Od té doby, co beru Focus+, se mi zvýšily organizační schopnosti, soustředění a lépe spím.

Nedostatek energie, špatné soustředění, nízká motivace, špatná paměť, problémy s učením... Kolik z vás se tak běžně cítí v práci, ve škole a vůbec doma? Já jsem s tímhle měla problémy hlavně v práci. Dokud jsem neobjevila Focus+ od Carnium Botanicals!

Focus+ je vyroben ze 100% přírodních složek, zlepšuje jasnost myšlení, produktivitu, schopnost učení, kreativitu a koncentraci. Od té doby, co kapsle beru, se mi zvýšily organizační schopnosti a také soustředění.

A nejen to, spím teď víc v klidu a v důsledku mám pak během dne víc energie. Je to zkrátka skutečně účinný pomocník pro zdraví mozku.

Doporučujeme
background
2 Recenze
Focus+, doplněk stravy
60 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 20 Kč za den

Focus+ je směs přírodních, naprosto bezpečných a osvědčených nootropik, bylinných výtažků, vitamínů skupiny B a vitamínu D.

Složky obsažené v kapslích Focus+ nemají žádné negativní vedlejší účinky a jejich konzumace je zcela bezpečná. Nástup účinků je pozvolný s dlouhodobým působením.

595,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Alice C. - Fem Care
Je mi 50 a již několik let se potýkám se suchostí sliznic. Objednala jsem si dvě balení Fem Care a už po prvním měsíci jse...
Bohumila Anna E. - Her Biotic a Premium Shape
Přestala jsem mít chutě na nezdravé potraviny a můj organismus se začal uzdravovat. Výrazně se mi zlepšily projevy ekzému ...
Marie Ž. - Her Biotic
Her Biotic užívám cca půl roku a po 28 letech cítím naprosté štěstí a svobodu.