Alice C. - Fem Care
Je mi 50 a již několik let se potýkám se suchostí sliznic. Objednala jsem si dvě balení Fem Care a už po prvním měsíci jsem začala pozorovat zlepšení.

Je mi 50 a již několik let se potýkám se suchými sliznicemi. Největším problémem je suchost intimních partií.

Problém suchých sliznic se stal opravdu velmi nepříjemným v posledním roce. Začala jsem hledat řešení, ale žádné z těch, které jsem vyzkoušela, nemělo dlouhého trvání. Jednoho dne jsem náhodou zahlédla reklamu na Fem Care. Zaujal mě, protože opis výrobku popisoval přesně mé problémy. Po několika neúspěšných pokusech v minulosti jsem si řekla: "Jdu do toho, nemám co ztratit”. Objednala jsem si dvě balení a už po prvním měsíci jsem začala pozorovat zlepšení. Řekla jsem si “Super, budu pokračovat, tohle konečně zabírá".

Užívám ho pravidelně už několik měsíců a konečně můžu říct, že je můj problém se suchostí vyřešen. Celková hydratace celého těla se zlepšila a problémy v intimních partiích jsou jen nepříjemná vzpomínka.

Proto jsem vyzkoušela i jiné produkty a všechny mi vždy pomohly.

Sortiment Carnium Botanicals je velmi široký a pokrývá různé problémy, které ženy často mají. Carnium Botanicals a jejich přírodní doplňky stravy tak doporučuji doslova na každém kroku.


Doporučujeme
background
26 Recenze
Fem Care, doplněk stravy
90 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 19 Kč za den

Fem Care pomáhá zmírňovat problémy se suchostí poševní sliznice, očí, úst a pokožky. Přírodní směs rostlinných výtažků podporuje optimální hydrataci sliznic a zároveň podporuje hormonální rovnováhu. Zbavte se nepříjemného pocitu suchosti, svědění a snižte riziko vzniku zánětů.
565,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Daniela O. - Her Biotic a Fem Care
Her Biotic a Fem Care mi pomohly odstranit problémy se záněty a suchostí intimních partií.
Tereza Č. - Fem Care
Loni v březnu jsem podstoupila operaci očí. Od té doby jsem měla problémy se suchostí.
Maruška - D-manóza a Fem Care
Během menopauzy jsem měla dva problémy: problémy s močovými cestami a suchost očí a intimních partií. Oba tyto problémy se...