Elena - Ashwagandha
Po dobrém měsíci pravidelného užívání Ashwagandhy jsem si začala všímat prvních výsledků. Neměla jsem sice problémy se spánkem, ale všimla jsem si, že mě už jen tak něco nerozhodí. Stresové a nepředvídatelné situace jsem zvládala mnohem lépe.

Než se rozhodnu pro doplněk stravy, obvykle dlouho přemýšlím. Nevěřím všemu, co je na internetu, takže jsem si i Ashwagandhu objednala bez velkých očekávání.

Poslední dobou pro mě byla situace opravdu stresující. Práce, zavřené školky, touha přestěhovat se a spousta dalších starostí. Protože jsem se ocitla ve spárech chronického stresu, každý malý problém mě dokázal úplně vyvést z míry.

No, po měsíci pravidelného užívání Ashwagandhy jsem si začala všímat prvních výsledků. Neměla jsem sice problémy se spánkem, ale všimla jsem si, že mě už jen tak něco nerozhodí. Stresové a nepředvídatelné situace jsem zvládala mnohem lépe. Z mého pohledu se koupě vyplatila a ode dneška má Ashwagandha své místo v mé domácí lékárničce.

Další příběhy
Laura M. - Her Biotic a Kurkuma
Kvůli maskám jsem začala mít kožní problémy. Pleť se den ode dne zhoršovala. Zkoušela jsem všechno možné, ale nic nepomohl...
Veronika - Kids Biotic
Poprvé jsem se stala mámou před 6 lety. V té době nebylo na trhu mnoho probiotik pro děti. Kids Biotic jsme otestovali a z...
Michaela Š. - Algae Omega 3
Čím déle cvičím, tím se více zaměřuji na to, jakou stravu svému tělu dávám, aby ty hodiny ve fitku měly cenu.