Táňa - Her Biotic + Skin Lux
Už se nemusím schovávat pod vrstvou make upu a jsem se svou pletí konečně spokojená. Ještě jednou velké díky!

Ahoj!

Píšu vám, protože vám chci poděkovat za to, co děláte. Jsem již 3 měsíce pravidelnou uživatelkou kapslí Her Biotic a 1 měsíc beru i Skin Lux a nedokážu vám popsat svou obrovskou spokojenost!

Má pleť byla před užíváním plná pupínků, zanícená a každý pohled do zrcadla mi shazoval sebevědomí. Vůbec jsem se ve svém těle necítila dobře.

Vyzkoušela jsem nejrůznější krémy, peelingy, oleje, mýdla atd., ale na pupínky nic nezabíralo. Když jsem na internetu uviděla vaši nabídku, nechtěla jsem tomu moc věřit, ale rozhodla jsem se to zkusit. Bylo to to nejlepší rozhodnutí!

Obličej mám teď čistý a bez pupínků, sebevědomí se mi vrátilo a cítím se opět skvěle!

Už se nemusím schovávat pod vrstvou make upu a jsem se svou pletí konečně spokojená.

Ještě jednou velké díky!

S pozdravem, Táňa

Doporučujeme
background
10 Recenze
Balíček Zdravá pokožka zevnitř ven (Her Biotic + Skin Lux)
Skladem

Vše, co potřebujete pro pleť bez akné, pigmentových skvrn a chronicky suchou pleť. Skin Lux jsou přírodní kapsle, které pečují o vaši pleť zevnitř. Zdravou a zářivou pleť podporují také probiotické kultury Her Biotic, které pečují o střevní mikroflóru, snižují záněty a zabraňují vzniku nečistot i dalších kožních problémů. V případě, že užíváte antikoncepci, je pro vás vhodnou volbou balíček "Krásná pleť bez zánětů a nečistot".

Více informací o produktech v tomto balíčku naleznete zde: 

1.125,00 Kč 1.015,00 Kč Ušetříte 110,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Mája S. - Her Biotic, Kurkuma a Moringa
Nedávno jsem objevila Moringu. Po týdnech virózy jsem se jen těžko vzpamatovávala. Její pozitivní účinky mě ohromily. Krom...
Beáta B. - Her Biotic a Maca
Kombinace kapslí Her Biotic a Maca mi pomohla vyrovnat hormonální nerovnováhu. Mám konečně pravidelnou menstruaci a žádné ...
Marie Ž. - Her Biotic
Her Biotic užívám cca půl roku a po 28 letech cítím naprosté štěstí a svobodu.