Sylva F. - MenoWell
Pouhé dvě přírodní kapsle denně mi pomohly získat zpět kvalitu života v menopauze!

Do premenopauzy jsem vstoupila poměrně brzy, bylo mi teprve 46 let. Neměla jsem žádné problémy s výkyvy nálad a dalšími příznaky. Jediné, co mi vadilo, byly návaly horka, zejména v noci.

Nikdy jsem se pořádně nevyspala, protože jsem se často probouzela v "kaluži potu" a s pocitem, že mě pálí kůže po celém těle a dusím se. Když se návaly horka dostavily během dne, cítila jsem se velmi trapně, protože jsem se začala silně potit a celá jsem zrudla.

O MenoWellu jsem několikrát četla na Facebooku a pak jsem se rozhodla, že ho zkusím - bez nějakých očekávání. No a už po 10 dnech denní návaly zmizely a po dalších pár dnech i ty noční.

Bez MenoWellu už nikdy víc! Pouhé dvě přírodní kapsle denně mi vrátily zpět kvalitu života. Opravdu jedinečný produkt!

Doporučujeme
background
168 Recenze
MenoWell, doplněk stravy
60 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 21 Kč za den

Přírodní bylinná směs pro ženy v menopauze.

Obsahuje mimo jiné výtažek z plodů drmku obecného, výtažek z květů jetele lučního, výtažek z kořene ploštičníku hroznatého, výtažek z lékořice lysé, výtažek z listů maliníku, výtažek ze zázvoru lékařského či výtažek z větviček jedle bělokoré.

640,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Barbora - MenoWell
Užívám MenoWell už víc jak měsíc a mohu říci, že vidím účinky. Menstruace je už podruhé přesná a je kratší než dříve. V no...
Ingrid - MenoWell
Po necelých dvou týdnech užívání kapslí MenoWell jsem opět po dlouhé době spala lépe a klidněji (celou noc) a lépe si teď ...
Petra R. - MenoWell
Po dvou měsících užívání vidím zlepšení. Nepotím se, mám lepší náladu a celkově se cítím dobře.