Ingrid - MenoWell
Po necelých dvou týdnech užívání kapslí MenoWell jsem opět po dlouhé době spala lépe a klidněji (celou noc) a lépe si teď i zapamatuji různé věci.

Už asi měsíc užívám kapsle MenoWell od společnosti Carnium Botanicals, abych co nejlépe podpořila své tělo v této náročné životní etapě. Netrpím ani tak návaly horka ani nadměrným pocením, ale to zdaleka nejsou všechny příznaky menopauzy.

Během menopauzy jsem se potýkala s poruchami spánku, zapomnětlivostí, zažívacími problémy a vaginální suchostí.

Je jasné, že tělo se v průběhu let mění. S nepříjemnými příznaky a následky se však jen tak nesmířím, ale snažím se je zvládnout pomocí správné podpory: každý den si vezmu 2 kapsle MenoWellu, který obsahuje zcela přírodní složky a je bez jakýchkoliv škodlivých vedlejších účinků.

Už po necelých dvou týdnech užívání kapslí MenoWell jsem opět po dlouhé době spala lépe a klidněji (celou noc) a lépe si teď i zapamatuji různé věci. Zapomnětlivost pro mě byla obzvlášť těžce zvládnutelná, protože jsem byla vždy velmi pyšná na svoji vynikající paměť. Nyní jsem mnohem vyrovnanější a soustředěnější.

Příznaky menopauzy opravdu nejsou něco, s čím by se měla žena smiřovat. Se správnou podporou bylinek můžeme tyto příznaky zmírnit a zvládat a nadále si užívat nejlepší léta, odpočaté, zdravé a plné energie. Mně se tohle vše podařilo právě díky kapslím MenoWell.

Doporučujeme
background
168 Recenze
MenoWell, doplněk stravy
60 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 21 Kč za den

Přírodní bylinná směs pro ženy v menopauze.

Obsahuje mimo jiné výtažek z plodů drmku obecného, výtažek z květů jetele lučního, výtažek z kořene ploštičníku hroznatého, výtažek z lékořice lysé, výtažek z listů maliníku, výtažek ze zázvoru lékařského či výtažek z větviček jedle bělokoré.

640,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Alena H. - MenoWell
Už i já jsem dosáhla věku, kdy jsem byla ráda, že jsem objevila MenoWell.
Barbora - MenoWell
Užívám MenoWell už víc jak měsíc a mohu říci, že vidím účinky. Menstruace je už podruhé přesná a je kratší než dříve. V no...
Lucka - MenoWell
Prošla jsem předčasnou menopauzou a potýkala se s velmi nepříjemnými příznaky. Od té doby, co beru MenoWell, se cítím skvěle!