Eva Decastelo - Her Biotic, Premium Shape a Celluvital
Absolutní jedničkou je za mě Her Biotic - ve zkratce: nejprodávanější produkt značky Carnium Botanicals, desetitisíce prodaných kusů měsíčně, takový malý zázrak na ženské problémy.

Mám neuvěřitelné štěstí nejen na lidi ve svém okolí, ale také na spolupráce, které za a) dělají radost mně i vám, za  b) pomáhají se zdravým životním stylem a za c) jsou to věci, které opravdu používám a jsem s nimi spokojená. Už 2 měsíce testuji první 3 produkty od Carnium Botanicals a budu moc ráda, pokud je vyzkoušíte taky. 

💙 Absolutní jedničkou je za mě Her Biotic - ve zkratce: jejich nejprodávanější produkt, desetitisíce prodaných  kusů měsíčně, takový malý zázrak na ženské problémy.

💙 Dalším vyzkoušeným produktem je Premium Shape -  určitě koukněte na webové stránky a pročtěte si kompletní informace, zde jen kousíček pro představu: takto  silnou a komplexní recepturu zrychlující a upravující metabolismus (a s tím upravující spalování tuků i chuť k jídlu)  nikde na trhu nenajdete. Garcinia Cambogia, kterou používají, obsahuje až 95 % HCA, přičemž konkurenční produkty jí obsahují pouze kolem 60 %!

💙 A poslední kousek je ideální pomocník v boji proti celulitidě -  Celluvital: kapsle, kombinují přírodní výtažky těch nejsilnějších a nejúčinnějších antioxidantů v kombinaci s  minerály, které poskytují bezkonkurenční podporu při jejich působení.

Doporučujeme
background
251 Recenze
Her Biotic, doplněk stravy
30 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 19 Kč za den

Jedinečná směs Her Biotic je vytvořena speciálně pro ženy a překonávání problémů, které nás trápí.

V přípravku Her Biotic jsme pečlivě smíchali 6 probiotických kmenů, které jsou konkrétně vybrané pro ženy.

Produkt je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro zralé ženy.

Pro těhotné a kojící ženy jsme vyvinuli speciální probiotickou směs Natal Biotic (klikněte).

565,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Nika U. - Celluvital
Od té doby, co beru kapsle Celluvital, je pleť na obličeji pevnější, hladší a pružnější. To znamená, že vypadám lépe a mla...
Bohumila Anna E. - Her Biotic a Premium Shape
Přestala jsem mít chutě na nezdravé potraviny a můj organismus se začal uzdravovat. Výrazně se mi zlepšily projevy ekzému ...
Roxy D. - Her Biotic
Vždycky jsem měla obrovské bolesti při menstruaci. Po mnoha letech jsou díky Her Biotic konečně pryč!