Emílie P. - Her Biotic
S produktem jsem zatím spokojena, uvidím co přinese dlouhodobější užívání.

Měla jsem dlouhodobé problémy s bolestmi a záněty. Měla jsem také pocit nafouklého břicha, ale to nebylo to hlavní, s čím jsem potřebovala pomoci, i když mě to trápilo. Na Her Biotic jsem narazila na doporučení od instagramu a jelikož jsem už vyzkoušela snad všechny léky (krémy, léky na předpis apod... bylo toho opravdu hodně), řekla jsem si, proč to nevyzkoušet. 

Po prvním užívání jsem cca po třech dnech měla průjem. Nebylo to nic hrozného, ale nic příjemného. A pak se mi najednou další den ulevilo. Břicho mě nebolelo, cítila jsem se hned lépe a co mě opravdu uchvátilo, bylo to, že zmizela bolest při pohlavním styku. Po asi čtyřech letech úzkostí, strachu a odmítání sexu se najednou můj svět obrátil. Takže jsem chtěla vyzkoušet, jestli je to opravdu zásluha Her Biotic - na dva týdny jsem jej vysadila. No a zase se mi přitížilo, nemluvě o opětovné nechuti k sexu apod. Takže jsem koupila další dvě balení a po dvou dnech jsem měla opět průjem, menší, nic hrozného a najednou mám zase chuť a energii. Takže budu brát dva/tři měsíce a uvidím. Zatím nejlepší věc, co užívám. 

S produktem jsem zatím spokojena, uvidím co přinese dlouhodobější užívání.

Děkuji.


Doporučujeme
background
251 Recenze
Her Biotic, doplněk stravy
30 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 19 Kč za den

Jedinečná směs Her Biotic je vytvořena speciálně pro ženy a překonávání problémů, které nás trápí.

V přípravku Her Biotic jsme pečlivě smíchali 6 probiotických kmenů, které jsou konkrétně vybrané pro ženy.

Produkt je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro zralé ženy.

Pro těhotné a kojící ženy jsme vyvinuli speciální probiotickou směs Natal Biotic (klikněte).

565,00 Kč
Související články
Alena - Fem Care a Her Biotic
Měla jsem chronické problémy s vaginální candidou. Díky Her Biotic a Fem Care jsem si výrazně zlepšila kvalitu svého života.
Sandra B. - Her Biotic a D-manóza
Můj dlouholetý boj s infekcemi močových cest se vyřešil přirozenou cestou s pomocí přípravku Her Biotic a kapslí D-manózy.
Mája S. - Her Biotic, Kurkuma a Moringa
Nedávno jsem objevila Moringu. Po týdnech virózy jsem se jen těžko vzpamatovávala. Její pozitivní účinky mě ohromily. Krom...