Adriana B. - MenoWell
Nikdo mě nevaroval, že menopauza není jen o ztrátě menstruace. Zažívala jsem nepříjemné příznaky, kterých jsem se zbavila, až když jsem si objednala MenoWell.

Před necelými dvěma lety jsem začala ztrácet menstruaci. Lékař mi po vyšetření řekl, že mi začala menopauza. Zpočátku mě to nerozhodilo, protože jsem kromě nepravidelné menstruace neměla žádné jiné problémy. Ale asi po půl roce to všechno začalo.

Podrážděnost, únava, nespavost, úzkosti až deprese, silné zažívací problémy, nafouklé břicho, plynatost... Naštěstí se mi vyhnuly alespoň návaly horka. A to vše v psychicky stresujícím období během pandemie koronaviru. Tehdy mě nenapadlo, že to všechno souvisí právě s menopauzou. Lékař mě pouze upozornil na ztrátu menstruace, nabídl mi hormonální léčbu a tím to skončilo. Hormonální léčba je však pro mě příliš riskantní a nepřijatelná, a tak jsem si začala sama hledat informace o menopauze a číst o zkušenostech a pocitech dalších žen.

Koupila jsem si několik volně prodejných přípravků dostupných v lékárnách, které měly příznaky zmírnit, ale žádný z nich neměl velký účinek. Ztrácela jsem chuť do života, byla jsem naštvaná a nepříjemná na své okolí, ale nedokázala jsem to ovládat. Nic mi nedělalo radost a úplně jsem se uzavřela do sebe. Navíc jsem přibrala několik kilo, což mi ještě více psychicky přitížilo.

Až jednoho dne, když jsem opět hledala více informací, jsem na Facebooku objevila reklamu na MenoWell od Carnium Botanicals. Byly v ní popsány všechny problémy žen procházejících menopauzou a najednou jsem měla pocit, že čtu o sobě. Naprosto vše odpovídalo tomu, co jsem prožívala. Neváhala jsem a ještě ten den jsem si objednala první balení MenoWellu a na jejich doporučení rovnou i Her Biotic. S obavami, ale také s velkou nadějí jsem začala produkty pravidelně užívat a asi po týdnu jsem začala konečně pociťovat zmírnění příznaků.

Nejprve ustoupila podrážděnost a úzkosti, pak se postupně zlepšil i spánek a asi po měsíci zmizely zažívací problémy a nafouklé břicho. Začala jsem se opět cítit dobře, vrátila se po dlouhé době ke cvičení a shodila první kila. Pomalu, krok za krokem.

Nyní beru kapsle MenoWell čtvrtým měsícem. Doporučuji ho všem svým kamarádkám a známým, které si stěžují na podobné problémy. Petro, mnohokrát děkuji za vynikající, bezkonkurenční produkt. Skutečně pomáhá a zlepšuje kvalitu života ve velice náročném období všech žen.

Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků!

Doporučujeme
background
168 Recenze
MenoWell, doplněk stravy
60 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 21 Kč za den

Přírodní bylinná směs pro ženy v menopauze.

Obsahuje mimo jiné výtažek z plodů drmku obecného, výtažek z květů jetele lučního, výtažek z kořene ploštičníku hroznatého, výtažek z lékořice lysé, výtažek z listů maliníku, výtažek ze zázvoru lékařského či výtažek z větviček jedle bělokoré.

640,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Šárka M. - MenoWell
Kapsle MenoWell mi pomohly zbavit se nepříjemných příznaků menopauzy. Mám teď více energie, mnohem méně návalů horka a opě...
Lenka - Unibiotic
Mám docela dost zdravotních problémů, které se podepsaly na mém zažívání. Od té doby, co beru Unibiotic, mám zažívání kone...
Renata B. - Her Biotic
Jsem vděčná, že se konečně můžu cítit dobře ve svém těle a že jsou nyní menstruační bolesti minulostí.