Renata B. - Her Biotic
Jsem vděčná, že se konečně můžu cítit dobře ve svém těle a že jsou nyní menstruační bolesti minulostí.

Je mi 23 let, jsem stále velmi mladá. Vždy jsem měla bolestivou menstruaci doprovázenou dalšími nepříjemnými příznaky. Nechtěla jsem se smířit s tím, že to tak bude většinu mého života. Četla jsem hodně článků a navštívila několik gynekologů, kteří mi všichni řekli, že řešením jsou antikoncepční pilulky. Ohledně antikoncepčních pilulek jsem ale nikdy neměla dobrý pocit.

Brzy poté, co jsem je začala užívat, se objevily další problémy: nadýmání, nevolnosti, celková nepohoda, záněty a pupínky na obličeji. To všechno se velkou mírou podepsalo i na mém sebevědomí. Byla jsem mladá a bojovala s tolika problémy.

Nyní jsem ve fázi uzdravování a váš Her Biotic je součástí mé každodenní rutiny. Konečně můžu říct, že jsem na správné cestě. Mám čistší pleť, už nemám nadýmání a dokonce i menstruační problémy jsou minulostí. Ve svém těle se cítím velmi dobře a jsem za to opravdu vděčná. Samozřejmě si uvědomuji, že důležitou roli hraje také strava, takže se snažím být důsledná i v tomto ohledu. 

Upřímně doufám, že všechny ženy, které trápí stejné problémy, objeví Her Biotic co nejdříve a budou konečně žít bez pravidelných bolestí.

Doporučujeme
background
251 Recenze
Her Biotic, doplněk stravy
30 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 19 Kč za den

Jedinečná směs Her Biotic je vytvořena speciálně pro ženy a překonávání problémů, které nás trápí.

V přípravku Her Biotic jsme pečlivě smíchali 6 probiotických kmenů, které jsou konkrétně vybrané pro ženy.

Produkt je vhodný jak pro mladé dívky, tak pro zralé ženy.

Pro těhotné a kojící ženy jsme vyvinuli speciální probiotickou směs Natal Biotic (klikněte).

565,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Gabriela - Her Biotic
S infekcemi močového měchýře bojuji už 25 let a nyní jsem konečně našla řešení (a to přírodní)!
Rebeka S. - Her Biotic
Vždy jsem měla zažívací problémy, nadýmání, bolesti v břiše a časté vaginální infekce. Vyzkoušela jsem Her Biotic a během ...
Adriana - Her Biotic
Můj boj se záněty močového měchýře trvá už léta. Když jsem přešla do menopauzy, situace se ještě zhoršila. Zkoušela jsem z...