Tomáš Ch. - Natural Testo Boost a Black Ginger
Toto přírodní našlapané combo produktů Testo Boost a Black Ginger jsem si rychle oblíbil. Už po pár týdnech pozoruji zvýšení výkonu, regenerace a energie.

Black Ginger Extract, výtažek z černého zázvoru, zlepšuje krevní oběh. Obsahuje enzym, který pomáhá relaxaci hladkého svalstva cév, takže roztáhne cévy a je super ráno, protože když jdu pak cvičit, lépe se mi dýchá, protože krev lépe proudí.

Natural Testo Boost obsahuje minerály, vitamíny, aminokyseliny a výtažky z bylin a působí na testosteron, nejdůležitejší mužský hormon. Ovlivňuje tvorbu červených krvinek, hustotu kostí, svalovou hmotu a je super na regeneraci.

I přestože jsem vyzkoušel a užíval již preparáty s podobnými či identickymi látkami, vstřebatelnost a kvalita těchto je značně vyšší.

Doporučujeme
background
Balíček Síla, výdrž a odolnost (Natural Testo Boost + Black Ginger)
Skladem

Špatný krevní oběh umí mužům v klíčových situacích připravit nejednu pernou chvíli. Způsobuje mimo jiné nedostatečné okysličení organismu, sníženou funkci orgánů a pokles mužského hormonu testosteronu. Ten je u mužů zásadní pro správnou funkci imunitního systému a celého těla! Proto jsme vytvořili tento balíček pro muže s černým zázvorem Black Ginger, který zlepšuje krevní oběh a špičkovými bylinnými kapslemi Natural Testo Boost pro přirozenou stimulaci tvorby testosteronu. Zvyšte hladinu energie, celkovou vytrvalost a odolnost organismu a budete v psychické a fyzické pohodě.

Více informací o produktech v tomto balíčku naleznete zde: 

1.265,00 Kč 1.140,00 Kč Ušetříte 125,00 Kč
Další spokojení zákazníci
František - Silymarin Complex
Moje zkušenosti s Silymarin Complex a Unibiotic začaly čtením recenzí na tyto produkty, jelikož mám problémy s trávením a ...
Veronika a Marek K. - Unibiotic
Probiotika Unibiotic užíváme pravidelně už déle než 1 rok, od té doby jsou povinnou součástí naší domácí i cestovní lékárn...
Sebastián N. - Natural Testo Boost
Po třech týdnech užívání Natural Testo Boost začaly změny. Mám teď více energie, večer snáze usínám, ráno se probouzím odp...