Sylva P. - Unibiotic
Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s vašimi doplňky stravy. Už delší dobu mě trápí špatné trávení a stolice. Měla jsem také problémy se žlučí. Jsem velmi nadšená z vašich produktů, jsou opravdu skvělé, což dokazují i výsledky. Mě jste přesvědčili. Doporučuji, abyste se v případě jakýchkoliv problémů obrátili na Carnium Botanicals.

Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s vašimi doplňky stravy. Už delší dobu mě trápí špatné trávení a stolice. Měla jsem také problémy se žlučí. 

Už jsem vyzkoušela mnoho doplňků stravy, které jsem našla online nebo mi je někdo doporučil, ale vše bez větších účinků. Narazila jsem na vaši stránku Carnium Botanicals na Facebooku a ta mě okamžitě zaujala. Přesvědčilo mě doporučení vašich zákazníků a jejich chvály, co se týče účinnosti vašich produktů. O té jsem se přesvědčila i sama. 

Po velmi krátké době užívání Silymarin Complex a Unibiotic se moje trávení zlepšilo tak jako nikdy předtím. Na kosti používám i Collagen Booster a Korálový vápník, protože mám problémy s koleny a občasné problémy s kyčlí. I tato bolest začala po pár týdnech ustupovat a mám pocit, že mám teď mnohem méně potíží.

Jsem velmi nadšená z vašich produktů, jsou opravdu skvělé, což dokazují i výsledky. Mě jste přesvědčili. Doporučuji, abyste se v případě jakýchkoliv problémů obrátili na Carnium Botanicals.

Samozřejmě všechny chvály Petře a dalším spolupracovníkům, kteří jsou velmi profesionální, přátelští a poskytnou potřebné rady ohledně výběru doplňků podle typu problémů, s nimiž se jedinec potýká.

Další příběhy
Adriana B. - Her Biotic
Dva roky jsem měla silné bolesti v podbřišku a podstoupila jsem pět operací. Dva měsíce jsem byla v nemocnici, dostávala j...
Barbora - MenoWell
Užívám MenoWell už víc jak měsíc a mohu říci, že vidím účinky. Menstruace je už podruhé přesná a je kratší než dříve. V no...
Michaela Š. - Algae Omega 3
Čím déle cvičím, tím se více zaměřuji na to, jakou stravu svému tělu dávám, aby ty hodiny ve fitku měly cenu.