Mája S. - Her Biotic, Kurkuma a Moringa
Nedávno jsem objevila Moringu. Po týdnech virózy jsem se jen těžko vzpamatovávala. Její pozitivní účinky mě ohromily. Kromě Moringy beru také Her Biotic, Kurkumu a občas D-manózu.

Dovolte mi představit mou “armádu doplňků Carnium Botanicals”: Her Biotic, Bio Kurkuma, Bio Moringa a D-Manóza. Moringu jsem objevila teprve nedávno, protože pro mě bylo těžké se po několika týdnech virózy dostat zpět do formy. Užívám ji sotva dva týdny, ale pozoruji, že jsem o hodně méně unavená a pleť začala znovu získávat jas a zářivost. Ke koupi Moringy mě přesvědčil fakt, že obsahuje hodně antioxidantů a hodně vitamínu C. Jelikož mě po obvyklém vitamínu C často bolí břicho, rozhodla jsem se pro něj ve formě moringy. Beru ráno 3 kapsle během snídaně, každý den. Kurkumu beru občas, hlavně kvůli občasným zánětům v kloubech. Her Biotic je mojí stálicí už více než rok - dělám si vždy dvouměsíční kúru a pak si dávám pauzu. Osvědčeně funguje, za nic bych tento produkt nevyměnila.

V chladných dnech, když mám obavu, abych nedostala zánět močového měchýře, přichází na pomoc D-manóza. Tu beru, pokud mám podezření na nachlazení nebo když mě nečekaně přepadne vítr a nejsem dost oblečená. Na produkty jsem narazila na internetových stránkách a jsem opravdu moc spokojená.

Další příběhy
Laura - Kids Biotic
Kids Biotic zapíjíme každé ráno čajem už rok a bez problémů. Za tu dobu jsme byli nemocní jen dvakrát!
Adriana B. - Her Biotic
Dva roky jsem měla silné bolesti v podbřišku a podstoupila jsem pět operací. Dva měsíce jsem byla v nemocnici, dostávala j...
Naďa - BIO Želatinovaná Maca
Macu jsem začala užívat, protože jsem zjistila, že má pozitivní vliv na sexuální touhu a zdraví u žen. Poté, co jsem zhubl...