Jarmila P. - MenoWell
Už po jednom týdnu užívání se zklidnil spánek a ubylo návalů horka.

Za pár dnů mi bude 60 let.

Několik let se potýkám s nepříjemnými stavy, které způsobuje menopauza. Známe to dobře, trávení funguje hůř, kila přibývají, v noci se budíme s bušením srdce a každou chvíli jsme úplně zpocené.

Právě tahle poslední nepříjemnost už byla k nevydrzeni. Před dvěma lety jsem od lékaře získala estrogen ve spreji. Užívala jsem ho více než rok. Potíže s nočním pocením se trochu zmírnily, ale pořád mi vadilo, že jde o syntetický hormon. Později jsem zkusila doplněk stravy s červeným jetelem. Byl přírodní, ale účinek jsem nepocítila.

Po delší době jsem opět začala hledat pomoc. Na sociálních sítích jsem si přečetla pochvalné reakce uživatelek na přípravek MenoWell. Protože nedůvěřuji ničemu hned na první pohled, dívala jsem se i na profily některých uživatelek. Jestli to nejsou jen mrtvé duše, které někdo používá k propagaci. Zjistila jsem, že jsou to opravdové ženy, s přáteli a fotkami svých domovů, dětí, zvířat, zahrádek, kuchyní. To mě přesvědčilo a objednala jsem na zkoušku jedno balení MenoWellu.

Už po jednom týdnu užívání se zklidnil spánek a ubylo návalů horka. Nyní mám jedno balení už téměř prázdné. Pocení v noci se zklidnilo asi o 80 procent. Méně se budím, konečně se vyspím a nejdu večer do postele se vzdycháním.😉

K 60. narozeninám jsem si objednala sadu tří balení MenoWellu. Na fotce jsem s již doručeným trojbalením.

Vím, že každá z nás je trochu jiná, a každá, pokud hledá, pomoc pro sebe najde. Pro mě, zdá se, to bude právě MenoWell. Děkuji.


Doporučujeme
background
168 Recenze
MenoWell, doplněk stravy
60 Kapslí
Skladem

/ Vystačí na 30 dní / 21 Kč za den

Přírodní bylinná směs pro ženy v menopauze.

Obsahuje mimo jiné výtažek z plodů drmku obecného, výtažek z květů jetele lučního, výtažek z kořene ploštičníku hroznatého, výtažek z lékořice lysé, výtažek z listů maliníku, výtažek ze zázvoru lékařského či výtažek z větviček jedle bělokoré.

640,00 Kč
Další spokojení zákazníci
Klára - MenoWell
Dlouho mě trápily návaly horka. Pak jsem objevila MenoWell a vše se konečně obrátilo k lepšímu.
Šárka M. - MenoWell
Kapsle MenoWell mi pomohly zbavit se nepříjemných příznaků menopauzy. Mám teď více energie, mnohem méně návalů horka a opě...
Monika S. - MenoWell
Několik podobných produktů jsem už vyzkoušela, ale jejich výsledek nebyl žádný